O nas

Poznaj naszych ekspertów

Piotr Jasiński

lek. dent.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Praca jest jego pasją, a każdy przypadek medyczny traktuje indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. W pracy ceni sobie staranność i dokładność. Dba o dobry kontakt z pacjentem i bezbolesny przebieg leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i sympozjach.

Sylwia Jasińska

lek. dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ceniona przez pacjentów za niezwykłą delikatność i cierpliwość. Wiedza, wieloletnie doświadczenie, rozwinięty zmysł estetyki są gwarancja pięknego uśmiechu jej pacjentów.

Umiejętnie korzysta z najnowszych osiągnięć światowej stomatologii estetycznej odtwarzając piękny uśmiech przy minimalnej ingerencji w tkanki zęba.

Marcin Jasiński

inż. tech. dent.

Swoją przygodę z nauką akademicką rozpoczął na Politechnice Rzeszowskiej na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Zawód technika dentystycznego zdobył w Medycznym Studium Techniki Dentystycznej w Ustroniu, tytuł inżyniera techniki dentystycznej uzyskał kończąc studia na Wyższej Szkole Inżynierii Dentystycznej w Ustroniu.

Swoją pasję jaką są materiały stosowane w medycynie rozwijał studiując biomateriały i kompozyty na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest współautorem publikacji naukowych z zakresu inżynierii materiałowej oraz estetycznych uzupełnień protetycznych. Specjalizuje się w wykonywaniu estetycznych uzupełnień protetycznych z ceramiki i materiałów kompozytowych.

Klaudia Chrzanowska

Higienistka stomatologiczna

Pełni rolę opiekuna pacjenta – doskonale wie, jak ważnym elementem naszej urody jest uśmiech , aby cieszyć się jego zdrowym wyglądem przez długie lata – wykona zabieg higienizacyjny
( skaling,piaskowanie,fluoryzacje), wraz z  instruktażem higieny jamy ustnej, dobierze odpowiedni rodzaj szczotkowania i przypomni o  regularnych wizytach w gabinecie stomatologicznym  w celach profilaktyczno – leczniczych .

Pełna profesjonalizmu, emanująca uśmiechem w pracy stawia na precyzje i dokładność oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka – gdyż ma świadomość, że to wszystko przekłada się na dobro pacjenta.