• smilejasinscy@gmail.com
  • Gabinet: ul. Kielecka 15, 26-600 Radom

Umów wizytę

Zapraszamy Państwa do gabinetu "SMILE" w Radomiu przy ulicy Kieleckiej 15.

Edit Content

W celu umówienia wizyty
napisz lub zadzwoń

Napisz:smilejasinscy@gmail.com

Pedodoncja

Stomatologia dziecięca Radom

Każdy rodzic i opiekun na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest troska o zdrowie najmłodszych. Odpowiednia higiena jamy ustnej nie jest tutaj wyjątkiem. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z zabiegów jakie oferujemy w naszym gabinecie w ramach stomatologii dziecięcej.
Sięgamy po najnowsze techniki dentystyczne, takie jak gaz rozweselający, aby zatroszczyć się właściwie o komfort psychiczny i dobre samopoczucie najmłodszych pacjentów

Profilaktyka jamy ustnej oraz leczenie próchnicy

O prawidłowy stan jamy ustnej najmłodszych pacjentów dbamy poprzez regularne wizyty kontrolne, lakierowanie zębów oraz leczenie ognisk próchnicy. Rodzice pacjentów są informowani jak dbać o zdrowie jamy ustnej swoich pociech.

Sedacja wziewna oraz znieczulenie miejscowe

Gaz rozweselający, znany również jako podtlenek azotu, jest łagodnym środkiem uspokajającym stosowanym w stomatologii, aby pomóc pacjentom zrelaksować się i zmniejszyć lęk. Jest to bezbarwny gaz o słabym zapachu i słodkawym smaku, który jest wdychany przez nos za pomocą specjalnej maski.

Analgosedacja

Zabiegi u pacjentów niewspółpracujących, u których inne metody łagodzenia bólu i lęku nie umożliwiają przeprowadzenie leczenia, wykonujemy w znieczuleniu pod okiem anestezjologa. Znieczulenie ogólne umożliwia nam wykonanie w czasie jednej wizyty sanację jamy ustnej, tj. pozbycie się ognisk zapalnych w jamie ustnej dziecka.

Opieka dla całej Twojej rodziny

profesjonalni specjaliści

Oferowane przez nas zabiegi mają na celu możliwie jak najskuteczniejsze przeciwdziałanie próchnicy, jak również efektywne leczenie już zainfekowanych nią zębów. Należy tutaj podkreślić, że dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, w tym kamerą wewnątrzustną, jak również wysokiej klasy materiałami stomatologicznymi, umożliwiającymi skuteczne przeprowadzenie leczenia.

Poznaj naszą Ofertę

Nasze działy Stomatologiczne

Zachowawcza

Aby cieszyć się zdrowym uśmiechem

Endodoncja

Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem

Implantologia

Najwyższej klasy implanty tytanowe

Pedodoncja

Stomatologia dla najmłodszych pacjentów

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu oraz korygowanie nieprawidłowości, najnowsze rozwiązania

Chirurgia

Przywrócenie pełnej funkcjonalności jamy ustnej, pełen zakres usług

Protetyka

Własna pracownia, nowoczesne, trwałe i efektowne rozwiązania protetyczne

Diagnostyka

Począwszy od RTG, a skończywszy na tomografii twarzoczaszki CBCT